Чому Golden Mask Thracian краще Garrett ACE. Про знахідки по старовині

Найкраще, якщо перед тим як купити металошукач у вас буде можливість випробувати свій вибір. Берете Римський Срібний динарій або золото черняхівської культури, поміщаєте в грунт на глибину 20 см, перевіряєте. Здавалося б, простий тест. Але не всі металошукачі побачать ці знахідки в кольоровому сегменті. І Garrett ACE буде серед таких.

За конструкцією, Golden Mask Thracian і Garrett ACE схожі. Обидва використовують просту S-подібну штангу і верхнім розташуванням блоку управління. У першого крім основного блоку, на верхній штанги є додатковий батарейний відсік. За рахунок нього при використанні великих котушок, баланс штанги краще. Відсік є вирівнюючим противагою, і рука не втомлюється.

pochemu-golden-mask-thracian-luchshe-garrett-ace-pro-naxodki-po-starine-2

Штанги дуже схожі? Безсумнівна перевага Golden Mask Thracian тут в тому, що виробник застосовує металевий підлокітник. Досвідчені копачі знають, всі пластикові підлокітники коли-небудь зламаються. Навіть якщо з ними дбайливо обходиться, перепад температур, атмосферні впливи і фізичне навантаження зроблять свою справу – пластик стане крихким і трісне. Причому зламається в самий невідповідний для цього момент. Ви приїхали на коп, тільки почали збирати знахідки, і… Щоб такого ніколи не сталося, застосовуйте металеві підлокітники, практично вічні.

pochemu-golden-mask-thracian-luchshe-garrett-ace-pro-naxodki-po-starine-3

Металошукач Golden Mask Thracian комплектується великою, 12-ти дюймовою DD котушкою. За своєю чутливості і глибині виявлення, це одна з кращих в лінійці виробника. З такою котушкою ви відразу на голову вище Асеводів, після вас їм точно не дістануться знахідки.

pochemu-golden-mask-thracian-luchshe-garrett-ace-pro-naxodki-po-starine-4

Але головний плюс Golden Mask Thracian проти Garrett ACE – точна дискримінація і швидкість поділу знахідок, що лежать близько один з одним. Причому мова йде про такі знахідки, проходити повз яких ніяк не можна – хрести, персні Київської Русі, римські фібули, скіфські наконечники, римські динарії та золоті монети, ювелірні прикраси. Дані цілі на глибині трохи більше поверхні (від 20 см і більше), для Garrett ACE найчастіше буде видно як чорний метал. Golden Mask Thracian навпаки, впевнено сигналізує кольоровим відгуком.

pochemu-golden-mask-thracian-luchshe-garrett-ace-pro-naxodki-po-starine-5

Якщо вам потрібен недорогий металошукач з професійними можливостями, і при цьому, просте управління і пошук – кращий вибір Golden Mask Thracian, цей детектор завжди приносить знахідки.

pochemu-golden-mask-thracian-luchshe-garrett-ace-pro-naxodki-po-starine-6

Для порівняння, як металошукач Golden Mask Thracian проходить тест на поділ поруч лежать знахідок. І що в такому випадку можна отримати (а скоріше навіть не отримати) від Garrett ACE. Переконайтеся самі.

Tags: ,

Читати ще