Про виробника Golden Mask

Виробник Golden Mask є наступником бренду Banditto, відомого тим, що металошукач цієї моделі знайшов знамениту золоту маску фракійського правителя 2400 років. Знахідка була виявлена в Долині фракійських царів, в центральній Болгарії. Цей факт дав назву нової серії металошукачів, що випускаються нашою компанією.

o-proizvoditele-golden-mask-metal-detectors-00

В останнє десятиліття Golden Mask стала дуже популярною маркою, особливо в Європі та Північній Африці. Багатьом пошуковикам відомо, наші металошукачі дуже надійні і реально ефективні для пошуку всього спектру знахідок. Електроніка виготовляється з високоякісних електронних компонентів, що забезпечують тривалий термін служби детекторів без спеціального обслуговування. Доказом якості Golden Mask є те, що з тисяч проданих машин в рік повертають для обслуговування всього кілька одиниць.

Ми випускаємо металошукачі різних типів, включаючи аналогові. Хочете отримати більше знахідок? Особлива аналогова Електроніка металошукачів Golden Mask є основною перевагою в конкуренції в іншими детекторами. З аналоговим приладом можна виявити дуже глибокі цілі, особливо якщо застосовувати навушники. Глибокі мети виробляють тихий і м’який відгук, але з нашими детекторами ці цілі можна виявити. Ми шукаємо і знаходимо знахідки там, де звичайні цифрові металошукачі безсилі.

О производителе Golden Mask

Бренд Golden Mask виробляється двома компаніями: всі моделі VLF виробляються GM Metaldetectors Ltd., а моделі PI (серія Deep Hunter) – GM Electronics Ltd.