Новий металошукач Golden Mask 6. Новинка

Болгарський виробник Golden Mask представив новий металошукач Golden Mask 6. Флагман професійної серії, з повним набором функцій для універсального пошуку. Новинка вже у продажу!

Новий Golden Mask 6 використовує повністю перероблену платформу і програмне забезпечення. Новий звуковий модуль на процесорі DAC на 100% підключений до основного сигналу. Новинка також отримала користувальницький інтерфейс зі змінними налаштуваннями. У металошукачі 3 частоти (перемикаються) – 5 кГц, 15 кГц, і висока частота 30 кГц. Режим Boost, окрема програма для пошуку золота.

novaya-katushka-golden-mask-13-fighter-s-rasshiryaem-vozmozhnosti-novinka-2

Нова котушка Golden Mask 13 Fighter S (Smat Coil), не зовсім звичайна – плескатий DD еліпс, гермовывод з нахилом. На тестах нова котушка демонструє цікаві можливості, і з упевненістю перемагає конкурентів.

Виробник Golden Mask в розробці приділяє велику увагу на роботу з важким грунтом. Новинка відпрацьовує будь-який грунт, включаючи чорні піски і магнетит. Функція Баланс Грунту в Golden Mask 6, теж нова. Металошукач підвищив точність дискримінації на спірних сигналах.

Подивіться тести і переконаєтеся самі.

Tags: ,

Читати ще