Новини Golden Mask

Новий металошукач Golden Mask 4WCL. Новинка

Виробник Golden Mask показав перше відео свого нового металошукача Golden Mask 4wcl. Новинка офіційно вийде 1 жовтня 2021 року. Це цікаво, дивимося!

Читати далі

Tags,

Новий металошукач Golden Mask 6. Новинка

Болгарський виробник Golden Mask представив новий металошукач Golden Mask 6. Флагман професійної серії, з повним набором функцій для універсального пошуку. Новинка вже у продажу!

Читати далі

Tags,

Нова котушка Golden Mask 13 Fighter S (розширюємо можливості). Новинка!

Виробник Golden Mask випустив новинку – котушка Golden Mask 13 Fighter S. Її призначення, пошук на грунті з високою мінералізацією. Котушки є для всього модельного ряду GM.

Читати далі

Tags, ,

Почему купить официальный Golden Mask лучше и выгоднее

Чому купити офіційний Golden Mask краще і вигідніше

Коли є бажання купити металошукач, насправді ви хочете отримати активний відпочинок на природі і знахідки. Пошуковий прилад це інструмент, його головні особливості — працювати як треба і не створювати власнику проблеми. При купівлі неофіційного металошукача Golden Mask ви економите (трохи), але з проблемами залишаєтеся один на один. Вибір за вами.

Читати далі

Tags

Доставка металошукачів і котушок по Україні. Без передоплати!

Наш магазин доставить металошукач або котушку в будь-яку точку України, де є відділення нової пошти. З оплатою при отриманні, Офіційна гарантія, комплектація заводська або на ваш вибір. Все в наявності на складі!

Читати далі